MARAT LOGO

Графік роботи:

Пн-Пт, 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок
Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Ім'я
E-mail
Телефон

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

UARU
Головна / CRM системи / Бітрікс24 / Завдання та проекти Бітрікс24

Завдання та проекти Бітрікс24

Бітрікс24 допомагає керівникам контролювати виконання завдань (завдання керівник може ставити як самостійно, так і контролювати ті, які працівник поставив собі на якийсь тимчасовий період), а працівникам - не допускати зриву планів і як наслідок втрати клієнта та зменшення продажів . Підключайте до завдання колег, оцінюйте роботу, враховуйте витрачений час, плануйте терміни у діаграмі Ганта.

Що таке проект?

Згідно з Project Management Body of Knowledge (PMBoK), проектом вважається сукупність робіт, спрямована на досягнення конкретної мети. Типові проекти: проведення рекламної кампанії, переїзд до нового офісу, розробка сайту. Кожен проект має початок та кінець.

Проектне керування 

Проектне управління – це окремий напрямок у менеджменті, зі своїми теоріями, показниками та критеріями успіху.

Державне замовлення вважається завершеним після виконання всіх умов, прописаних у договорі. Управління реалізацією проекту в цьому випадку вимагає дотримання букви контракту: скрупульозного виконання термінів, технічних умов, регламентів, тендерної документації. А комерційні проекти вважаються завершеними, якщо замовник задоволений. Так розробляються дизайн-проекти інтер'єрів, рекламні макети, шаблони веб-сайтів. Для управління такими проектами краще підходять гнучкі методики SCRUM.

Компанії, що надають складні послуги, успішно застосовують системний підхід до управління проектами.

Складові управління проектом

Управління проектом складається з таких елементів:

  • управління бюджетом проекту;
  • управління часом проекту та термінами;
  • управління комунікаціями проекту;
  • управління командою проекту;
  • управління змінами у проекті.

На постановку завдання в «Бітрікс24» потрібно 5 хвилин

Завдання ставляться до виконання угод і обслуговування контрагентів. Завдання прив'язуються до проектів чи робочих груп. У завданнях призначаються виконавці, співвиконавці та спостерігачі. У картках завдань встановлюються терміни, у яких завантажуються файли документи.

Поставлені в «Бітрікс24» завдання відображаються у вигляді діаграми Ганта

Завдяки цьому наочно видно, які виконання одних завдань впливає інші завдання у проекті, що відбувається з термінами проекту, які ризики у проекту з'являються.

Облік часу виконання завдання

«Бітрікс24» передбачено систему управління ресурсами проекту. CRM враховує витрати робочого часу конкретних виконавців та зіставляє їх із запланованими за завданнями трудовитратами. Облік часу в окремих завданнях, розкладах на день та загальному календарі в «Бітрікс24» робить управління термінами проекту простіше та точніше.

Зведення з виконання завдань 

Автоматизація проектної діяльності за допомогою «Бітрікс24» полегшує керівнику контроль за допомогою звітів у режимі реального часу. У розділі «Управляю» доступне зведення щодо виконання завдань підлеглими. Розділ «Проекти» допомагає керувати загальним перебігом проекту.

Бітрікс24» - це не лише проектний менеджмент

Це все, що необхідно для роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна одразу після реєстрації. Достатньо будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати програмне забезпечення. Не треба запроваджувати. Не треба вчитися, щоб освоїти.