MARAT LOGO

Графік роботи:

Пн-Пт, 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок
Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Ім'я
E-mail
Телефон

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

UARU

Мобільність

Мобільні програми для Бітрікс24 (iOS та Android)

Встановіть мобільний додаток «Бітрікс24» на свій смартфон або планшет і завжди залишайтеся на зв'язку! Працюйте з «Бітрікс24» звідки завгодно - з аеропорту, кафе, будь-якої точки, де є Інтернет.

Спілкуйтеся з колегами по відеозв'язку (відеодзвінки працюють через Wi-Fi, LTE, 3G, з підтримкою HD 16:9).

Мобільні програми Бітрікс24 працюють з iPhone, iPad, та Android-пристроями.

Залишайтеся на зв'язку!

Спільна робота не обмежується рамками офісу – всі інструменти доступні на мобільних телефонах та планшетах. Переглядайте «Живу стрічку», коментуйте та «лайкайте» повідомлення. Надсилайте фотографії з телефону прямо у стрічку. Форми створення повідомлень спеціально адаптовані під iOS та Android.

Мобільно керуйте завданнями та працюйте з файлами. Повноцінно керуйте CRM. Призначайте колегам зустрічі в Календарі та підтверджуйте свою участь у нових подіях.

 

Синхронізуйте контакти колег зі своєю телефонною книгою в мобільному пристрої. Робіть все real-time: отримуйте на свій телефон push-сповіщення про події «Бітрікс24» та миттєво реагуйте на них – з телефону! Працюйте офлайн із матеріалами та переглядайте останні повідомлення від колег, відключившись від Інтернету.

Як поставити мобільний додаток?

Мобільні програми Бітрікс24 - безкоштовні для кожного співробітника. Їх можна завантажити в AppStore чи GooglePlay:

Керуйте завданнями

Створюйте завдання, контролюйте їх виконання, стежте за зміною статусів – прямо зі смартфона! Фільтруйте, «лайкайте» і коментуйте завдання – тримайте їх усі під контролем. Приймайте завдання, поставлені вам, ставте нові колегам, делегуйте підлеглим та виконуйте будь-які доступні для обраного завдання дії. До завдань додані файли? Відкрийте та перегляньте їх на мобільному.

Дивіться – скільки у вас завдань у кожній групі, які саме це завдання – важливі чи не важливі. Дізнайтеся, в якій із груп є прострочені завдання, в якій - нові, в якій - чекають контролю.

Працюйте з файлами

Переглядайте документи, презентації та графіку прямо з мобільного пристрою. Все, що доступне вам з прав на порталі: особисті файли, загальнодоступні файли компанії, файли колег і ваших груп. Відкрийте зображення популярних форматів та документи XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT, PPTX. Знайдіть швидко потрібний документ за допомогою вбудованого пошуку - у поточній папці за заголовками та назвами файлів.

Доступ до бібліотеки документів з мобільних пристроїв дозволяє ще краще організувати колективну роботу з офісними файлами, що зберігаються на порталі компанії. Потрібно відправити файл колезі? Вибирайте його на «Бітрікс24.Діск» та прикріплюйте до повідомлення. Робіть фото камерою смартфона та ділитесь з колегами.

Комунікації real-time

Напишіть повідомлення колезі з порталу - і він відразу ж отримає push-повідомлення на свій мобільний телефон, якщо знаходиться далеко від офісу. Вся взаємодія з колегами йде в реальному часі, і ви завжди для них в онлайні та на зв'язку. Всі контакти компанії у вас у телефоні – завжди під рукою, повні та актуальні. Загляньте до колеги в профайл - дуже швидко знайдете його номер та e-mail та прочитайте його персональні дані.

Ви отримаєте push-сповіщення, навіть якщо закриєте свій мобільний додаток! Дайте відповідь на отримане push-повідомлення без запуску програми, і співрозмовник миттєво отримає повідомлення.

Відповідайте на повідомлення без телефону чи комп'ютера, просто «продиктуйте» відповідь Аpple Watch.

Слідкуйте за розкладом

Ви завжди в курсі найближчих подій та зустрічей. У «Календарі» мобільний додаток виводить актуальний список зустрічей, планерок, зборів та інших заходів. Більше того, програма дозволяє керувати вашими подіями. Прямо з мобільного пристрою ви можете:

  • Переглянути список поточних подій
  • Приймати запрошення або відмовлятися від участі у зустрічах
  • Створювати нові події та запрошувати на них своїх колег

Мобільна CRM

Працюйте з CRM з будь-якого мобільного пристрою, керуйте базою, своїми справами та угодами. Виконуйте повний цикл роботи - від створення клієнта, роботи з угодою до виставлення рахунку клієнту.

Створюйте та змінюйте мобільно будь-які елементи CRM (контакти, угоди). Наприклад, посуньте стадію угоди або рахунок по статусу, внесіть новий товар для угоди, завершіть одну зі справ або заплануйте нове, зателефонуйте клієнту, сформуйте та надішліть йому рахунок.

Фізично при цьому ви можете знаходитися будь-де, наприклад, на зустрічі з клієнтом.

Мобільне спілкування

Спілкуйтеся з колегами на порталі через мобільний додаток. Отримайте push-повідомлення на телефон – про те, що вам хтось написав. Дайте відповідь відразу ж! Найсвіжіші» контакти у вас завжди під рукою – нагорі.

Знайдіть потрібного колегу за допомогою внутрішнього пошуку. Ви побачите, чи в онлайні він і чи може спілкуватися - програма виводить його статус. Все листування зберігається в історії, і ви завжди знайдете там будь-яке повідомлення. Зателефонуйте колезі, надішліть e-mail, напишіть повідомлення, додайте до нього фотографію з медіабібліотеки пристрою та поспілкуйтеся через програму.

Мобільна Жива стрічка

Стежте з телефону за всіма подіями на порталі в «Живій стрічці»! Будьте в курсі поточних подій у компанії, поставлених у групах завдань, нових проектів, завантажених файлів, створених звітів та інше. Не тільки переглядайте оновлення, але й беріть активну участь у житті компанії.

Коментуйте та «лайкайте» все в «Живій стрічці», пишіть колегам свої повідомлення, надсилайте їм фотографії з телефону. Оперативно реагуйте на поточні події, підключайтесь до обговорень, переглядайте нові коментарі. І на всі свої дії отримуйте практично одразу реакцію - від колег та керівництва.

Бітрікс24.Софтфон

Всі можливості «Бітрікс24.Телефонії» зберігаються і для розмов через мобільний телефон!

 

CRM та Телефонія в мобільному додатку «Бітрікс24» тісно інтегровані. Ведеться запис розмов, працює перенаправлення дзвінка на іншого співробітника, автоматичний напрямок дзвінка на відповідального та багато іншого.

Десктоп-додаток

Встановіть робочий стіл (для Mac, Windows або Linux), щоб спілкуватися з колегами, навіть якщо браузер з «Бітрікс24» закритий. Спілкуйтеся з колегами: телефонуйте їм через «Бітрікс24» та на мобільні телефони, запрошуйте до групового чату, у тому числі з відео, дивіться історію повідомлень.

Отримуйте найважливіші нотифікації про нові події в «Живій стрічці», лайках та коментарях до них, про поставлені завдання та хід їх виконання.