MARAT LOGO

Графік роботи:

Пн-Пт, 9:00 - 18:00

UARU
Головна / IP Телефонія / Інтеграція IP-ATC Asterisk із CRM-системами

Інтеграція IP-ATC Asterisk із CRM-системами

Інтеграція IP-ATC Asterisk із CRM-системами
Написати нам
Написати нам

Введіть код:

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Швидке замовлення консультанта

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Послуги з CRM

Продаж та впровадження системи

Налаштування та доопрацювання під вимоги клієнта

Створення модулів для CRM

Інтеграція телефонії

Оплата

Готівкою, Безготівкою, Кредит, Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантійний супровід CRM систем

Безкоштовне консультування

CRM-системи зараз дуже широко використовуються у компаніях, що поважають себе. По-перше, використовувати CRM-систему дуже зручно менеджерам; по-друге, ніколи не загубляться контакти; по-третє, використання таких систем підвищує продуктивність працівників. Погодьтеся, зручно, коли при вхідному дзвінку до організації, у менеджера спливає картка Клієнта, і ще до дзвінка менеджер розуміє, хто йому дзвонить. Також у CRM-системі менеджер може легко знайти всю інформацію, отриману під час розмов з Клієнтом. Особливо зручно це може бути торговим мережам, службам таксі, банківським установам тощо.

Інтеграція Call-центру з CRM-системою дає кілька переваг:

  • Під час дзвінка Оператор вже сповіщений про Клієнта, що дзвонить. Якщо Клієнт дзвонив до Call-центру раніше, то напевно, його дані вже є в базі організації. Його дані та історія спілкування з менеджером зберігається у спеціальній картці CRM-системи. Ця картка зазвичай спливає при вхідному дзвінку від цього Клієнта.
  • Оператору достатньо відкрити картку Клієнта та натиснути на номер телефону Клієнта, щоб здійснити йому дзвінок прямо із CRM-системи. Немає необхідності знімати слухавку телефону та набирати номер телефону Клієнта. Також можна натиснути на електронну пошту у картці Клієнта та автоматично відкриється поштовий Клієнт, у новому листі якого, у полі "Кому" вже буде підставлена ​​адреса пошти Клієнта.

CRM-системи мають у своєму складі такі корисні функції, як обліки контактів та організацій; можливість поставити так звані "нагадування" на кожного Клієнта, щоб не забути в потрібний день зв'язатися з ним; історія спілкування з Оператором; зберігання документів.

Інтеграція IP-ATC Asterisk та CRM-системи надає своїм власникам потужний інструмент взаємодії з Клієнтами організації.

Наша компанія займається інтеграцією CRM-систем з IP-ATC Asterisk.