MARAT LOGO

Графік роботи:

Пн-Пт, 9:00 - 18:00

UARU

FreshOffice CRM

FreshOffice CRM
Написати нам
Написати нам

Введіть код:

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Швидке замовлення консультанта

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Послуги з CRM

Продаж та впровадження системи

Налаштування та доопрацювання під вимоги клієнта

Створення модулів для CRM

Інтеграція телефонії

Оплата

Готівкою, Безготівкою, Кредит, Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантійний супровід CRM систем

Безкоштовне консультування

Замінює собою безліч розрізнених програм (месенджери, бухгалтерія, файлообмінники тощо). Дозволяє суттєво економити час та оптимізувати процеси. Безпека зберігання даних забезпечує глобальну хмару Microsoft Azure із показником безвідмовності 99,9%.

Завдання

У Завданнях легко планувати та контролювати роботу всіх співробітників. Швидкі фільтри показують важливі списки справ – "мої", "гарячі", "забуті" та "на сьогодні". Закривати та переносити завдання можна прямо у списку.

Календар

Календарний вид завдань дозволяє зручно планувати зустрічі та спільну роботу – тут відображаються всі події з прив'язаного календаря та всі заплановані через FreshOffice завдання на вибраний період. Нові завдання з'являються одночасно і в FreshOffice, і в календарі Google.

Угоди

Робота з операцій ведеться окремо від рутинних завдань. Це допомагає ефективно управляти можливостями та розставляти пріоритети. За сумою відкритих угод можна судити про очікувану виручку, за сумою успішно закритих – про те, як добре працює відділ продажу.

Web-інтеграція

Зберіть з готових полів форму реєстрації, скопіюйте HTML-код і вставте його на ваш сайт. Тепер усі нові ліди потраплятимуть безпосередньо до CRM. Створюйте різні форми для кожного лендингу та порівнюйте ефективність.