MARAT LOGO

Графік роботи:

Пн-Пт, 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок
Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Ім'я
E-mail
Телефон

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

UARU
Головна / CRM системи / Бітрікс24 / HR: Управління персоналом

HR: Управління персоналом

Зробіть структуру компанії прозорою для керівників та співробітників, використовуйте інструменти мотивації.

Структура компанії

Зручна та зрозуміла структура компанії, прозора для керівників та співробітників. З Бітрікс24 набагато легше налагодити комунікацію всередині колективу та ввести в курс справи нового співробітника. Використовуйте візуальну структуру для роботи з організаційним пристроєм вашої компанії — ви можете самі проектувати та редагувати структуру, налаштовувати права доступу до інформації, систему взаємозв'язків для звітності.

Контакти завжди під рукою

Простота комунікацій: спілкуйтеся з колегами через внутрішній месенджер, організуйте відеодзвінки, відправляйте документи.

Швидкий пошук: знайти необхідного співробітника можна за будь-яким елементом — імені, посади, номеру телефону та інше. 

Завжди актуальні контакти колег: експортуйте список та контакти співробітників до Exсel, синхронізуйте з Outlook, Mac, iPhone, iPad або Android.

Співробітники в центрі уваги

У картці співробітника є вся інформація про нього: фотографія, посада, відділ, кому підпорядковується, навички, інтереси, номери телефонів, email, день народження. Це спрощує адаптацію в компанії: легко розібратися, хто за що відповідає, чим займатиметься новий співробітник.

Кожен співробітник заповнює свою картку самостійно, може змінювати фотографію, актуалізувати контакти.

Опитування

Дізнатися про думку колег, затвердити документ, провести дослідження або просто проголосувати на вільну тему – від вибору місця на корпоратив до більш серйозних питань.

Створюйте Опитування прямо в «Живій стрічці» на всіх співробітників або структурних одиниць, кому він адресований - на рівні компанії, всередині робочих груп, окремих співробітників.

Кількість питань та варіанти відповідей — НЕ обмежено. Результати опитування зводяться в єдину статистику: у відсотках та абсолютних варіантах.

Безпека інформації та права доступу

Безпечне та надійне управління персоналом організації: співробітники бачать лише ту інформацію, яку їм дозволено бачити. Права розподіляються на відділи, робочі групи, окремих учасників проектів або на співробітників, наділених певними повноваженнями-ролями (модератор, власник, спостерігач, виконавець тощо). 

У « можна розподілити права доступу до робочих груп, документів, контактів у CRM — практично до будь-якого елемента в системі. 

Права доступу діють і в пошуку: він видасть тільки ту інформацію, яка відкрита для цього співробітника.

Корпоративна культура, мотивація та гейміфікація

Корпоративна культура — запорука здоров'я вашого бізнесу. Бітрікс24 збільшує залучення співробітників зрозумілими і приємними «фішками».

Відкритість і прозорість: співробітники в курсі того, що відбувається в компанії, беруть участь в обговореннях, пропонують ідеї.

Додайте роботі емоцій! Бейдж за досягнення, віртуальна валюта для заохочення оцінки співробітниками один одного — нематеріальна мотивація та визнання заслуг.

Співробітники в Екстранеті

В Бітрікс24 ви можете працювати з зовнішніми користувачами — вашими партнерами, клієнтами, підрядниками. Запрошених співробітників можна побачити в окремому списку.

Вони можуть брати участь в обговореннях, проектах, завданнях відповідно до виданих прав.

Автоматизація HR та залучення персоналу

«Бітрікс24» автоматично вирішує завдання системи керування персоналом — і тактичні, і стратегічні. Сутність системи управління персоналом — злагоджена та ефективна робота колективу мотивованих та лояльних співробітників. Бітрікс24 — це інструмент об'єднання для досягнення поставленої мети.