MARAT LOGO

Графік роботи:

Пн-Пт, 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок
Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Ім'я
E-mail
Телефон

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

UARU
Головна / CRM системи / Бітрікс24 / Документи онлайн

Документи онлайн

Керуйте документами онлайн у «Бітрікс24»: безкоштовно, з усіма перевагами Google Docs і Microsoft Office Online. Документи створюються не для того, щоб їх читали. Документи створюються для того, щоб з ними працювали – вносили зміни, доповнювали, виправляли. Тому організація роботи з документами – дуже важлива для загальної ефективності компанії.

Спільна робота з документами

Документи створюються не для того, щоб їх читали. Документи створюються для того, щоб з ними працювали – вносили зміни, доповнювали, виправляли. Тому організація роботи з документами – дуже важливою для загальної ефективності компанії. Згадайте ці нескінченні пересилання договорів поштою між юридичним відділом та бухгалтерією, серед якої так складно знайти фінальний варіант, з яким погодились усі. Можливість спільного доступу до перегляду та редагування документів – ось те, що робить спільну роботу по-справжньому ефективною.

Не потрібно купувати пакети офісних програм 

Оплата офісних програм для кожного співробітника компанії – недешеве задоволення, від якого тепер можна відмовитись. Завдяки інтеграції з онлайн-сервісами Google Docs та Microsoft Office Online в «Бітрікс24» можна відкрити, переглянути та внести зміни до файлів популярних форматів .doc, .docx, .xlc, .xlcx, .ppt, .pptx.

Спільне редагування документів онлайн

Відкрийте з колегами одночасно один і той же документ у «Бітрікс24», наприклад, під час відеодзвінка, - ви зможете бачити в режимі реального часу, як ваш співрозмовник вносить правки до документа в результаті обговорень. Онлайн-робота з документами включена у всі тарифи «Бітрікс24», у тому числі безкоштовний. 

Ви можете заблокувати документ на час редагування, щоб уникнути одночасних правок.

Створюйте документи онлайн

Створені в «Бітрікс24» документи зручно використовувати для прикріплення до завдань або повідомлень у Живій Стрічці. Створюючи, наприклад, завдання «накидайте» для неї документ, таблицю чи презентацію. На вибір – за допомогою Google Docs або Microsoft Office Online. Створений документ відразу індексується в «Бітрікс24», і далі з ним можна працювати звичайним чином. 

Ваші колеги зможуть не тільки переглянути, а й відредагувати прикріплений вами документ, якщо ви дозволите це робити при відправка

Локальне редагування документів

Якщо вам зручніше працювати з документами у звичних офісних додатках (Microsoft Office, Open Office, LibreOffice або навіть Adobe Photoshop), вже встановлених на комп'ютері, це також доступно для документів у «Бітрікс24». Виберіть «редагувати» для потрібного файлу, внесіть редагування, збережіть – зміни зберігатимуться для документа, що зберігається в «Бітрікс24».

Обговорення документів

Спільна робота з документами тепер не тільки зручна, а й «соціальна». Коли колега завантажує новий документ, ви відразу бачите повідомлення у «Живій стрічці». Ви можете прокоментувати документ, поставити питання, відзначити «Мені подобається». 

Швидка реакція від колег допоможе оперативно внести зміни до документу та швидше виконати завдання.

Історія змін

При надсиланні документа на портал можна перезаписати існуючий файл або завантажити його нову копію. Вся історія змін документа зберігається і, за потреби, ви завжди відновите попередню версію. В історії також зберігається інформація про те, хто і коли змінив документ.

Розумний пошук

Всі завантажені в «Бітрікс24» документи миттєве індексуються та стають доступними у результатах пошуку. Під час введення запиту виводяться підказки.