MARAT LOGO

Графік роботи:

Пн-Пт, 9:00 - 18:00

Замовити дзвінок
Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Ім'я
E-mail
Телефон

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

UARU

AMOCRM

AMOCRM
Написати нам
Написати нам

Введіть код:

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Швидке замовлення консультанта

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Послуги з CRM

Продаж та впровадження системи

Налаштування та доопрацювання під вимоги клієнта

Створення модулів для CRM

Інтеграція телефонії

Оплата

Готівкою, Безготівкою, Кредит, Visa/MasterCard

Гарантія

Гарантійний супровід CRM систем

Безкоштовне консультування

База даних клієнтів компаній та угод

Тут зібрана вся інформація щодо кожного клієнта, активних переговорів, поточних контрактів та майбутніх продажів. Більше того, у програмі передбачений «розумний» пошук, теги та фільтр.

У кожній угоді є стрічка подій, в якій зберігаються всі примітки, файли пропозицій, тут можна ставити нові завдання. Вся історія взаємодій із клієнтами знаходиться в одному місці.

Повна інтеграція з вашою поштою

Підключіть необмежену кількість будь-яких скриньок, і ваше листування автоматично відобразиться в amoCRM. Ми автоматично створимо нові угоди на кожен новий лист клієнта. Ми навіть відстежимо швидкість обробки запитів, що надходять.

Використовуючи загальновизнаний і найпоширеніший протокол IMAP, тепер amoCRM вміє підключатися до Вашого e-mail і автоматично, без жодного кліку, прикріплювати листування з клієнтом до відповідної картки.
Не потрібно жодного кліка, ні на стороні amoCRM, ні на стороні e-mail, щоб вхідний або вихідний лист опинився в системі. Все працює автоматично. А що найприємніше, налаштовується буквально за пару кліків.

Інтеграція з сайтом
API, WEB ФОРМИ ТА ЛЕНДИНГИ

Підключення спеціальних віджетів позбавить Вас необхідності вручну переносити ліди та контакти в систему! Створюйте спеціальні форми на вашому сайті. Після заповнення клієнтом контакт або угода автоматично потраплятимуть у систему amoCRM.

Дзвінки прямо з інтерфейсу amoCRM
ІНТЕГРАЦІЯ З ВАШОЇ АТС

AmoCRM стане Вашим незамінним помічником у здійсненні та переадресації дзвінків. З його допомогою ви зможете «пам'ятати» імена всіх клієнтів. У програмі також зберігається вся статистика Ваших вхідних та вихідних дзвінків. І найцікавіше — налаштування всього цього не потребує жодних зусиль чи технічних знань.

Після встановлення зв'язку з АТС, в інтерфейсі amoCRM з'явиться спеціальна іконка у вигляді телефону. Один клік та номер автоматично набирається на телефонному апараті менеджера. Телефонувати можна як зі списків, так і з контактної картки або угоди.

Додаток для iPhone або Android
Зручно, МОБІЛЬНО!

У програмах amoCRM для iPhone та Android є можливість переглядати список клієнтів, потенційні угоди, список завдань та стрічку подій.

Ви завжди в курсі подій
ЗАДАЧІ І Нагадування

Ваш менеджер щось пообіцяв клієнту і забув? 

amoCRM не допустить цього

АmoCRM допомагає стежити за тим, щоб за кожною угодою була запланована дія, і нагадує, якщо завдання було прострочено або нічого не заплановано. Заходьте в угоду, залишаєте примітку та додаєте завдання. Задача виконана? Просто закресліть її.

Вони знаходяться у спеціальній вкладці інтерфейсу. Ви не забули зателефонувати Сергію? Подзвонили? Прямо тут зазначаємо, що завдання виконане.

Без зайвих слів

АНАЛІТИКА ПРОДАЖУ

В amoCRM передбачені діаграми розподілу угод за статусами, менеджерами або в іншому зручному для вас розрізі. Крім того, система будує прогнози продажів, ґрунтуючись на раніше зібраній статистиці та поточному положенні.

Цілком новий РОБОЧИЙ СТІЛ

Ми зробили все, щоб керівнику не треба було шукати потрібні цифри чи будувати звіти.

amoCRM сама автоматично виводить усі найважливіші графіки, а якщо якихось даних не вистачає у базовій поставці, ви завжди можете додати необмежену кількість своїх панелей-віджетів.

Збільшуйте ефективність

РОЗШИРЕННЯ І ВІДЖЕТИ

Зробіть роботу з amoCRM звичною та комфортною! Створюйте свої власні email-розсилки всього за два кліки.

Інтегруйте amoCRM із телефонією та заощаджуйте час Ваших фахівців. Зберігайте файли у зручному хмарному сховищі Dropbox.

Дбаємо про вашу безпеку

НАЛАШТУВАННЯ ДОСТУПУ

Регулюйте права Ваших менеджерів. amoCRM містить важливі для вашого бізнесу конфіденційні дані. Ви самі вирішуєте, які дані бачить кожен із менеджерів, хто може вивантажувати базу, а хто ні.